دیدارمیرحسین با آیت الله خامنه ای
ساعت ۱٢:٠٦ ‎ق.ظ روز شنبه ۱٢ اردیبهشت ۱۳۸۸  

عکس از راست به چپ: ١- میر حسین موسوی (نخست وزیر وقت) ٢- آیت الله موسوی اردبیلی (رئیس قوه قضائیه وقت) ٣- آیت الله (شهید) محلاتی (نماینده وقت امام در سپاه) ۴- امام خمینی ۵- علی اکبر ولایتی (وزیر امور خارجه وقت) ۶- حجت الاسلام (آیت الله) سید علی خامنه ای (رئیس جمهور وقت) ٧- حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی (رئیس مجلس وقت) ٨- حجت الاسلام سید احمد خمینی
-----------------------------------------------------------------------------------------
 سایت آینده:
...محسن رشید، در گفتگو با پایگاه خبری "آینده" درباره مطرح کردن موضوع اختلاف مهندس موسوی با رهبر انقلاب در برخی از رسانه‌ها گفت: مهندس موسوی در دیدار اخیر خود با مقام معظم رهبری اعلام کرده که برخی از تفاوت های اجرایی جزیی با معظم له مربوط به آن دوران و آن وضعیت جنگی و متناسب با شرایط آن دوران بوده است، اما اکنون که شرایط به گونه ای دیگر است. 

... رشید افزود: مقام معظم رهبری هم در این دیدار، خطاب به مهندس موسوی فرمودند: ما بیش از 30 سال است که دوست هستیم و حدود 10 سال هم همکار بوده ایم.

وی در ادامه گفت: فی الواقع حقیقت چیزی جز فضای رسانه‌ای است که برخی رقبا تلاش می‌کنند آن را به وجود آورند و واقعیت در مورد رابطه مهندس موسوی با مقام معظم رهبری، برای جامعه درست منعکس نشده است.

محسن رشید همچنین درباره برخی اتهامات مبنی بر معامله با جبهه مشارکت، سازمان مجاهدین و نهضت آزادی گفت: ضمن رد اتهام این معامله، من از آنهایی که ادعا می‌کنند معامله‌ای صورت گرفته است می‌پرسم، آیا (معامله با) اینها بدتر است یا اسرائیل؟! چرا در مورد دوستی با مردم "اسرائیل" حرف می زنید و فورا ساکت می شوید؟! چرا باید ایرانیان خارج از کشور را با هر شکل و قیافه و سابقه ای جذب کنیم و از آن استفاده ابزاری کنیم؟! مهندس موسوی هم در سفر اخیر خود به استان ایلام گفت: هر کس با نظام، امام(ره) و مقام معظم رهبری مخالف باشد، در حیطه همکاری با من جایگاه خاصی ندارد.

سخنگوی معاونت (کمیته) ایثارگران ستاد میر حسین موسوی در ادامه گفت: میر حسین موسوی هیچ معامله‌ای با هیچ کس نکرده و در شرایطی آمده تا وام دار هیچ کس نباشد. مهندس موسوی اینگونه آمده تا پلی میان اصولگرایان و اصلاح طلبان باشد. او اصلاح طلبی است که علاقمند و پایبند به اصول است.

...رشید در پایان در پاسخ به برخی شبهات وارده در مورد برخی جوسازیهای رسانه‌ای و ارسال پیامک‌های تخریبی علیه مهندس موسوی گفت: برخی رسانه‌ها تلاش می‌کنند به گونه‌ای جوسازی کنند که گویا مهندس موسوی نیت انصراف دارد اما همانطور که مهندس موسوی 20 سال سکوت کرد، اکنون هم که سکوت خود را شکسته و به صحنه انتخابات آمده، تا آخرین لحظه در میدان خواهد ماند و موضوع انصراف به هیچ وجه مطرح نیست. مدیریت مهندس موسوی به گونه‌ای است که به هیچ وجه به ایجاد هیاهو و تبلیغات ظاهری تکیه ندارد، از همین رو نه ایشان و نه ستاد انتخاباتیشان نیت پاسخ دادن به این دروغ پراکنی و جنجالهای رسانه‌ای را ندارند، زیرا ما می‌دانیم که آنان می خواهند با چنین جوسازی هایی، مهندس موسوی را درگیر موضوعات حاشیه ای کنند.