کبکت خروس می خونه
ساعت ۸:٥٠ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٤ شهریور ۱۳٩٢  

دوست جوان و پزشک متعهدم که متاسفانه نسبت به آقای مصباح تعلق خاطر دارد در کامنت مربوط به پست "شش تایی ها" مطلبی نوشته و من پاسخی دادم که مناسب دیدم آنرا در پست مستقلی ارائه کنم:

 

حکمت:

سلام و ادب. حاجی کبکت خروس می خونه !! طنز نویس شده اید! لطفا به نوشته های قبل از انتخابات خودتان که سرشار از یاس و نومیدی بود توجه بفرمایید! متاسفانه شما و امثال شما از نقش مهم رای و نظر مردم  غافل هستید و هنوز هم هنوزه به رای و نظر ملت در سوم تیر 84 تمکین نمی کنید به خدا سوم تیر دیگری برای شما در راه است آن وقت چه خواهید کرد احتمالا در شوک بزرگی وارد شوید. بهنر هست که تحلیل درستی از مسائل داشته باشید و به مردم سالاری احترام بگذارید.

 

پاسخ:

سلام

خدا شاهداست که قصد رنجش دوستانی چون ترا و بلکه هیچ انسانی را ندارم. بلکه به جهت آنکه برخی دوستان جوان اصلاح طلب، از اینکه نه عارف معاون اول شد و نه اصلاح طلبان شاخص جایی درکابینه یافتند، ناراحتند، خواستم سطوح پیروزی انتخابات یازدهم را برای آنان بازگو کنم. آنوقت گمان تو این است که کبکم خروس می خونه!

ولی خدا گواهست که چنین نیست

آری مایوس بودم، بیش از آنچه فکرش را بکنی و خوشحالم که خدای متعال کشور را از سراشیبی سقوط نجات داد و  بی تردید از ریاست روحانی خوشحالم

من حتی از ریاست جلیلی هم ناراحت نمی شدم. فقط نجات کشور از دست احمدی نژاد برایم مهم بود.

درضمن این راهم بگویم که نگرش رجایی گونه(به فرض اینکه جلیلی اینکاره هم باشه) یک پارازیت است.

خدا گواهست که من رجایی را حجت خدا برهمه روسای جمهور میدانم ولی یادت باشه که این حجت درونی است و غیر قابل انطباق با وضعیت جامعه امروزی؛ در شرایط امروزی مدیریت رجایی گونه (مدیریت مدل دهه1360) یک پارازیت است و این مسئله به ضرر خط امام و مستضعفین تمام خواهد شد. توضیح آن مفصل و بعضا خلاف مصلحت است. اگر روزی از نزدیک با هم دیدار کردیم شاید این موضوع را برایت بشکافم هرچند که گفتمان من و تو از اشتراکات کمی برخوردار است.

 لیکن مهمترین مسئله برای من حذف جریان مخرب احمدی نژاد و درک خطر جریان مصباح از سوی اصولگرایان و حتی کیهان و بیت رهبری است.

اگر یادت باشه، بعد از انتخابات مجلس نهم من از رهبری به خاطر عدم ترجیح مصباح به سایر اصولگرایان، تشکر کردم و لذا نگاه مرا نسبت به جریان مصباح غیرجناحی ببین و آزردگی مرا از جریان احمدی نژاد نیز همین طور