شورای فقها

تشکیل شورای فقهی از جانب جبهه پایداری که خود را تابع محض آیت الله خامنه ای معرفی می کنند، تامل برانگیز است.

 سایت بولتن نیوز که گاه در حمایت از جبهه پایداری مطلب ارائه می کند، چنین آورده است:

ناگفته‌هایی از اساسنامه و شورای فقهی جبهه پایداری

سخنگوی جبهه پایداری انقلاب اسلامی گفت: در اساسنامه‌ای که با مشورت بزرگان بالاخص حضرت آیت الله مصباح تدوین شد، مبنا بر این شد که شورای فقهی داشته باشیم و این شورا بالاترین رکن جبهه پایداری باشد.

به گزارش رجانیوز، کامران باقری لنکرانی در سومین نشست مشترک با فعالان جوان سیاسی و فرهنگی شهر شیراز ... گفت: همه ما درصحنه اجتماعی وظیفه داریم که مرتبط با ولی فقیه و مسیر ولایی باشیم و تکالیف اجتماعی را انجام دهیم.

لنکرانی در پاسخ به پرسشی درباره ماهیت شورای فقهی تشکیل شده در جبهه پایداری گفت: در اساسنامه‌ای که با مشورت بزرگان بالاخص حضرت آیت الله مصباح تدوین شد، مبنا بر این شد که شورای فقهی داشته باشیم و این شورا بالاترین رکن جبهه پایداری باشد.

وی ادامه داد: این شورا سه نفره است و آیت الله مصباح یزدی، آیت الله خوشوقت و یکی از علمای برجسته از اعضای این شورا هستند.

 به گفته سخنگوی جبهه پایداری شورای فقهی بزرگانی هستند که جز نزدیکترین‌ها به رهبرانقلاب هستند و بیش از سایرین با نظرات ایشان آشنایند.

دراین نشست که جوانان و فعالان سیاسی و فرهنگی شیراز گرد هم آمده و در فضایی صمیمی به بیان سوالات و پیشنهادات خود پرداختند، از سوی جوانان حاضر پیشنهاداتی برای ادامه تلاش و پیگیری اهداف جبهه پایداری عنوان شد. 

/ 0 نظر / 4 بازدید