جهاد نکاح

موضوع جهاد نکاح از سوی تکفیریها را نباید صرفا از زاویه لذتهای جنسی نگریست، بلکه وقتی عامل جنسی با انگیزههای انقلابی و توجیه مذهبی ترکیب می شود، پتانسیل فوق العاده ای در شخص مبارز ایجاد می کند که تاثیرات آن غیرقابل انکار است. ضمن اینکه این همافزایی در جنس مونث مشهودتر است.

نمونه تاریخی این نوع رفتار در ترور ایدئولوژیک علی علیه سلام الله کاملا مشهود است، آنجایی که قطام(دختری که در مسجد اعظم کوفه اعتکاف کرده و مشغول عبادت بود) درشب نوزدهم ماه مبارک رمضان 40 هجری، حمایل ابن ملجم متدین! را با پارچه ای از جنس حریر (فارغ از ضوابط شرعی) به کمر آن مرد نامحرم بست و او را روانه مسجد کوفه کرد تا بهترین فزندان آدم و فخر بشریت را به قتل برساند.   

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب با گزینش تیتر " 7 زن خطرناک داعش را بشناسید" در خبر کد ۱۷۶۹۴۹ در ۲۶ مرداد ۱۳۹۳به نقل از جام جم آنلاین نوشت:

پایگاه خبری الحدث پرس عراق 7 زن خطرناک داعشی را که در جهان عرب معروفیتی دارند و نقش بارزی در تشکیلات گروه داعش دارند معرفی کرده است.

این 7 زن را بشناسید:

1-دوقلوهای انگلیسی:

سلمی و زهره سومالی الاصل هستند و تبعه انگلستان. این دو زن در ماه گذشته میلادی به سوریه منتقل شدند تا به داعش بپیوندند و همزمان با به دست گرفتن سلاح، به مردان داعش خدمات جنسی ارائه دهند. یکی از این دو نام ام جعفر را به خود نهاده است و گفته می شود به لقب خود (دوقلوهای تروریست) افتخار می کنند.

روزنامه دیلی میل انگلستان نیز در خبری نوشته است که دوقلوها تعهد داده اند که به انگلستان بازنگردند و آموزش کامل استفاده از نارنجک و تیراندازی با کلاشینکوف را گذرانده اند.

2-ام مقداد:

این زن به امیر زنان داعش معروف است. مسئول سربازگیری از زنان و دختران جوان در استان الانبار عراق است و تابعیتی عربستانی دارد. وی 45 ساله است و در ‍ژانویه گذشته یک بار دستگیر شده بود.

3-ام مهاجر:

به عنوان مسئول گردان «الخنساء» در رقه سوریه شناخته می شود که شامل 60 زن مسلح می شود. ام مهاجر تابعیت تونسی دارد و با همسرش به سوریه برای پیوستن به داعش رفت. همچنین این زوج دختران خود را به عقد نکاح اعضای داعش در آورده اند.

زنان این گردان، با پوشیه مشکی بر صورتشان و حمل سلاحهای کشنده معروفند.

یکی از شرایط پیوستن به گردان زنان داعشی، سن بالای 18 و پایین تر از 25 سال است.

4- ندی القحطانی:

اولین زن عربستانی است که به همراه برادرش که یکی از اعضای فعال داعش است به این گروه ملحق شد و نام خود را ام جلیبیب گذاشت. او همسرش را طلاق داده و کودکانش را رها کرده است. بر این باور است که اکثر مردان بی عرضه اند و به عنوان اولین زن داعشی برای انجام عملیات انتحاری اعلام آمادگی کرده است.

ام جلیبیب ارتش آزاد سوریه (گروه دیگر مخالف اسد) را متهم به هدف قرار دادن داعشی ها در تل رفعت کرده است و از آنها نفرت دارد.

5-ام لیث:

این زن، مهاجری انگلیسی است که کسی نام واقعی او را نمی داند اما نام ام لیث را برگزیده است. او دائما زنان غربی را به پیوستن به داعش تشویق می کند و گفته است زنان برای ادای تکلیف خود در جهاد نکاح نباید گوش بدهند که دنیا درباره آنها چه می گوید.

6-ام حارثه:

شبکه العربیه گزارش داده است که ام حارثه دوست نزدیک ام لیث است. صفحات فعالی در شبکه های اجتماعی دارد و به انگلیسی می نویسد. ضمنا عضو گردان «الخنساء» هم هست. دائما تصاویر پیروزی های داعش در سوریه را منتشر می کند. از جمله تصاویر منتشر شده به دست او سر بریده سربازان سوریه در عید فطر است.

/ 1 نظر / 22 بازدید
علیرضا قلیزاده

سلام حاج محسن آقا حجت الاسلام دکتر جواهری، از پیشکسوتان مشهدیِ قیام و دفاع نیز، در مصاحبه ای در مورد شیوه های جذب نیرو در سازمان به اصطلاح مجاهدین خلق، پیش و پس از انقلاب اسلامی، به این شیوه ها اشاره می کند: - تاکید بر روی مسائل جنسی و اختلاط دختر و پسر و ارتباطات جنسی - تلاش برای جذب دختر و پسر جوان در اوج نیازهای جنسی با ارتباطات درون این تشکیلات - معرفی خودشان به عنوان مدافع و مبلغ دکتر شریعتی - شخصیت دادن احترام قائل شدن برای افراد - مسئولیت‌سازی و مسئولیت دادن به افراد وقتی کسی جذب می‌شد و فرد دیگری بعد از او جذب می‌شد، به نفر اول می‌گفتند تو مسئول ارتباط با نفر بعد از خودت هستی؛ می‌گفتند تو مسئول توزیع نشریات در فلان دانشکده هستی و نفر دیگر مسئول توزیع «راه مجاهد» سر چهارراه دکترا هستی و باز او افرادی دیگر را به کار می‌گرفت و باز به هر کدام از این‌ها این تعبیر مسئول به مسئول را به کار می‌بردند که با این پست‌هایی که داده می‌شد همه بشوند صاحب مسئولیت http://goo.gl/9TYX9M *