اوباما از سلامتی رهبرانقلاب اظهار خوشحالی کرد

سایت خبری فرارو در خبر: ۲۱۳۹۷۸ روز ۲۶ آبان ۱۳۹۳ به نقل از آیت‌الله جنتی نوشت:

 بر اساس این گزارش، دبیر شورای نگهبان با اشاره به مکاتبه اخیر باراک اوباما با رهبر معظم انقلاب، گفت: اوباما در نامه خود از بازیابی سلامت رهبر معظم انقلاب اظهار خوشحالی کرده است.
 
فرارو به استناد گزارش سایت ایرنا اظهار داشت، آیت الله احمد جنتی در دیدار با خانواده های 370 شهید اصفهانی عملیات محرم در سال 61، افزود: در این نامه از ما درخواست کرده اند که بیاییم داعش را نابود کنیم.

سایت مشرق نیز در ۲۷ آبان ۱۳۹۳ طی خبر ۳۶۳۸۲۵ این سخن فرمانده کل سپاه را تیتر خبر خود قرارداد:

"اگر مذاکرات انشاءالله به نتیجه برسد همه خواهند دید که ما از حقوق‌مان کوتاه نیامده‌ایم"

در بخشی از خبر سایت مشرق آمده است:

وی (فرمانده کل سپاه) تلاش برای برداشتن همه تحریم‌ها را از جمله اهداف ایران از مذاکرات خواند و گفت: انشاءالله که این هدف هم به نتیجه می‌رسد، اما هدف آنان چیز دیگری است. لذا کش دادن مذاکرات به خاطر همین هدف‌شان است، اما اگر به یاری خدای متعال(مذاکرات)‌ به نتیجه برسد همه خواهند دید که ما از موضع خود کوتاه نیامدیم.

همچنین سایت مشرق طی خبر: ۳۶۳۶۹۷ در همان روز با تیتر اصلی

" ظریف:امیدوارم سوم آذر روز پیروزی ملی در رسیدن به اهداف مذاکره باشد"

"شرمن: وقت آن رسیده که کار را تمام کنیم"

طی مقاله ای مفصل، ابعاد تحریمهای قابل لغو و غیر قابل را بیطرفانه ارائه کرد

 ................................

به نظر میرسد که شخصیتهای اصلی تصمیم ساز کشور به میزان کافی برای جلب نظر جناب جنتی و سپاه پاسداران اقدامات تاثیرگذاری کرده اند. به طوری که تغییر 180 درجه ای نظرات جناب آقای جنتی و سردار جعفری به وضوح قابل لمس است و حکایت از نگاه مثبت سران جریان مخالف مذاکرات نسبت به روند مذاکرات دارد. ناگفته نماند انعکاس چنین نگاهی از سوی سایت اصولگرای رادیکال مشرق و نیز اظهارات آن دو شخصیت به طور همزمان نشان می دهد که یادشدگان، با هدف آماده کردن افکار عمومی جامعه منتسب به جریان خود چنین مواضعی را اتخاذ کرده و علنی کرده اند.

/ 0 نظر / 26 بازدید